Pontos idő: 2018. okt. 19. pén., 22:35

Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 6 hozzászólás ] 
Szavazás ZeroOne ideiglenes kitiltásáról 

Mi legyen ZeroOne kitilt
A szavazás 2007. aug. 21. kedd, 18:06-kor befejeződött.
Szüntessük meg a kitiltást a szavazás lezárásakor. (1 nap) 86%  86%  [ 12 ]
Az ideiglenes kitiltás szóljon 3 napra. 7%  7%  [ 1 ]
Az ideiglenes kitiltás szóljon 1 hétre. 0%  0%  [ 0 ]
Legyen végleges a kitiltás. 7%  7%  [ 1 ]
Szavazatok száma : 14

Szavazás ZeroOne ideiglenes kitiltásáról 
Szerző Üzenet
Moderátor, ABCS

Hozzászólás 2007. aug. 20. hétf., 18:06
A Ki, mit szól a kitiltáshoz? topicban történtek alapján ideiglenesen kitiltottam a fórumról ZeroOne-t. Ennek eltörléséről vagy véglegesítéséről kell a moderátoroknak dönteniük.

Hozzászólás 2007. aug. 20. hétf., 18:17
A javaslatom, hogy 1 nap után szüntessük meg a kitiltást.
Egyrészt azért, mert mindenkinek jár még egy esély, másrészt lehet, hogy csak az indulatok miatt volt provokatív. Ezt ő tudja pontosan, ezért ez csak az én véleményem és meglátásom.

Hozzászólás 2007. aug. 20. hétf., 18:22
A jelzett topikban már elmondtam, sajnálnám ha Zero elmenne, ahogy másokat is. Tekintsük ezt egy felfokozott hangulat következményének.

Fejlesztő, Hupper

Hozzászólás 2007. aug. 20. hétf., 18:54
Sajnos vannak, akik hamarabb felkapják a vizet, de meg kell tanulnunk alkalmazkodni egymáshoz. A csapat tagjainak el kell fogadni a moderátorokat, és a moderátoroknak el kell nézniük a Hupperek gyengeségeit, mert a csapat érdekei ezt kívánják. Ha a japánok vagy a tajvaniak kitalálnak valami új módszert, amivel újra fixen 300 ezer k/p fölött tudnak klikkelni, akkor csak a jól szervezett csapat tud erre hatékonyan reagálni, és ez csak összetartásban lehetséges.
Mindeki családtag, mindenki tévedhet, nem szabad ezért egyik oldalra sem ujjal mutogatni, kompromisszumkésznek kell lennünk minden oldalról. Hagyjuk a vádaskodást, mellőzzük a személyeskedést, próbáljunk maximális segítőkészséget mutatni, legyünk nyíltak a jó ötletekre, de másrészről ha van a kapacitásunk, akkor tegyünk is le valamit az asztalra, ne csak követeljünk.

Mindenképp vissza kell tehát engednünk, nem szabad kirekesztenünk egyetlen magasrangú kódfejtőt sem (de akár lelkes amatőrt sem), csak meg kell értetnünk velük, ha valamit rosszul tudnak, vagy félreértettek.
Elvégre senki sem tökéletes, a tévedés jogát fenn kell tartani, és ezért senkit nem szabad pellengérre állítani.

Ha valaki úgy érzi, hogy valami infót eltitkolnak előle, akkor kérje ennek pótlását, de ne támadjon. Ha nem kap érdemi választ, akkor keresse meg az illetékeseket, E2C3 oldalról engem, TC oldalról dns-t, és természetesen legyen türelemmel, mert meló és magánélet mellett nem tudunk azonnal mindenre válaszolni, a fejlesztés is fontosabb a tájékoztatásnál. 24 órát szerintem ki lehet bírni egy válaszig. Én pl. kifejezetten szeretek email-ezni, szóval azokra mindig szívesen válaszolok, mert olyankor valahogy összeszedettebben fogalmaz a kérdező is.
De természetesen csak azután kérdezzen a Hupper, ha végigjárta a HQ-n a FAQ-ot és az E2C3-ban a GYIK-ot is és nem találta meg a számára fontos információt.

Maximális jóhiszeműséget kívánok mindenkinek. 8)

Moderátor, Fejlesztő, Nappali őrszemek

Hozzászólás 2007. aug. 21. kedd, 09:23
én a szavazás lejárásakori visszakapcsolásra szavaztam.

elmondom miért.

nekem is vannak, voltak, és lesznak is szar napjaim. ha bal lábbal kelek, ha fáj a fejem, ha basztatnak a melóba. és nem érdekel ki mit mond, ha nem fog tetszeni elküldöm a búsba, mert olyanom van. ez a tipikus eordítom, és bebaszom az ajtót tipikus esete. ezután elméletileg másnap a bocsánatkérésem következik, hogy ne haragudj, nem voltam jó passzban, ezért, meg azért (vagy csak simán mentegetőzés nélkül), és kész.

az ember így működik. minden ember így működik - jóesetben.
ezt csak akkor tudjuk meg ha visszaadjuk a jogait. el kell fogadnunk azt is hogy vannak kritikusabb emberek is. ez nem is baj. (és spec írásbeli figyelmeztetéssel elintéztem volna az ügyet, vagy nyíltan elgyből a 24 órás piheőpályát alkalmaztam volna.)

Moderátor, ABCS

Hozzászólás 2007. aug. 21. kedd, 18:08
Mi legyen ZeroOne kitiltásának sorsa?
Szüntessük meg a kitiltást a szavazás lezárásakor. (1 nap) 85% [ 12 ]
Az ideiglenes kitiltás szóljon 3 napra. 7% [ 1 ]
Az ideiglenes kitiltás szóljon 1 hétre. 0% [ 0 ]
Legyen végleges a kitiltás. 7% [ 1 ]
Összes szavazat : 14

ZeroOne kitiltását megszüntettem.

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 6 hozzászólás ]