Pontos idő: 2018. okt. 19. pén., 22:33

Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 16 hozzászólás ] 
Kitiltások. 
Szerző Üzenet
Hozzászólás 2007. aug. 13. hétf., 13:57
Mint említettem már, nem veszek részt a játékban sem szervezpő, sem moderátor, sem fejlesztő, sem adományozói szinten, amit tettem/adtam eddig az marad, de semmi több.
Ennek megfelelően, úgy gondolom meg kell, hogy indokoljam milyen jogon tiltottam ki Karajt a Fórumról és a HQ-ról.

Mivel a fentiek értelmében nem vagyok moderátor/admin ezért nem is vártam, kértem beleegyezést a többi moderátortól, admintól, hanem megtettem annál a jogomnál fogva, hogy a szerver az enyém és megvan hozzá minden jogom, hogy a használatát megtiltsam bárkinek is.

Ennek függvényében indokolnom sem kellene, de megteszem röviden. Karaj napok óta játssza a hülyét a TC chaten és mindenbe beleköt. Ha valaki segíteni akar neki, az nem tudja megtenni annélkül, hogy ne kelljen ugyanazt 100x elmondania neki és ne az legyen a vége, hogy összebalhézik vele. A mai, a fórumon is olvasható logban történtek voltak az utolsó csepp vele szemben nálam.
Emellett folyamatosan a megkülönböztetést és diktatúrát emlegeti, hát úgy döntöttem legyen igaza. Megkülönböztetés és diktatúra van vele szemben, csak ennek érezze a hatását is, ne csak a gondolataiban létezzen.

Amennyiben a moderálási szabályzatnak megfelelően olyan döntés születik, ami Karaj visszaengedését célozza, a Moderátorok/Adminok a szabályzatnak megfelelően eljárva visszakapcsolhatják Karaj jogosultságait.

BKV (Betyá-rock)

Hozzászólás 2007. aug. 13. hétf., 17:45
Con-Verse írta:
Mint említettem már, nem veszek részt a játékban sem szervezpő, sem moderátor, sem fejlesztő, sem adományozói szinten, amit tettem/adtam eddig az marad, de semmi több.
Ennek megfelelően, úgy gondolom meg kell, hogy indokoljam milyen jogon tiltottam ki Karajt a Fórumról és a HQ-ról.

Mivel a fentiek értelmében nem vagyok moderátor/admin ezért nem is vártam, kértem beleegyezést a többi moderátortól, admintól, hanem megtettem annál a jogomnál fogva, hogy a szerver az enyém és megvan hozzá minden jogom, hogy a használatát megtiltsam bárkinek is.

Ennek függvényében indokolnom sem kellene, de megteszem röviden. Karaj napok óta játssza a hülyét a TC chaten és mindenbe beleköt. Ha valaki segíteni akar neki, az nem tudja megtenni annélkül, hogy ne kelljen ugyanazt 100x elmondania neki és ne az legyen a vége, hogy összebalhézik vele. A mai, a fórumon is olvasható logban történtek voltak az utolsó csepp vele szemben nálam.
Emellett folyamatosan a megkülönböztetést és diktatúrát emlegeti, hát úgy döntöttem legyen igaza. Megkülönböztetés és diktatúra van vele szemben, csak ennek érezze a hatását is, ne csak a gondolataiban létezzen.

Amennyiben a moderálási szabályzatnak megfelelően olyan döntés születik, ami Karaj visszaengedését célozza, a Moderátorok/Adminok a szabályzatnak megfelelően eljárva visszakapcsolhatják Karaj jogosultságait.

Megdöbbenéssel látom ezt az eljárást, én személyszerint nem értek vele egyet, ami tudom nem sokat számít.
Sokan vagyunk itt sokféle mentalitással, a helyzetből adódóan mindenki idegileg, phsikailag mélyponton van, a huzamos ideje megterhelő napjainkat kitöltő, néha más dolgainkat mellőző tevékenység miatt.
Voltak, vannak és lesznek is súrlódások közöttünk, ez szerintem törvényszerű és általában előreviszi a közösség életét, jelen esetben a teljesítményét, és itt a teljesítménynél azért meg kell jegyezni azt hogy azért olyan személyről van szó, aki mögött azért a csapat számára jelentős eredmény áll. Ami persze nem mentsít senkit az alól ha olyan súlyu vétséget követ el, de ez biztos hogy kimerítette ezt?, főleg hogy a cseten történtekről van szó, bár valamilyen szinten egy közösségről van szó.
Mindenesetre érdeklődve várom a fejleményeket, térjünk vissza a kezdeti hozzáálláshoz, mindenkinek járna, mint a munkahelyeken 1-2 hetes úgymond leállás!
További jó játékot mindenkinek!

http://www.youtube.com/watch?v=_SwoX53EXG8&feature=related

Hozzászólás 2007. aug. 13. hétf., 21:35
Con-Verse írta:
...
...

Gratulalok! Ezt az indoklast menthalek is megirigyelnek! Fuggetlenul attol, hogy a kitiltas jogos-e vagy sem....

Hozzászólás 2007. aug. 13. hétf., 21:54
bandrewww írta:
Gratulalok! Ezt az indoklast menthalek is megirigyelnek! Fuggetlenul attol, hogy a kitiltas jogos-e vagy sem....

Ez az indok szerintem sem. Sőt azért Con-Verse szerint sem, hisz legyünk tárgylagosak, s idézzük mondandója végét is.

Con-Verse írta:

Aki szavazott, az mind a kitiltás mellett. A többiek tartózkodtak.

BKV (Betyá-rock)

Hozzászólás 2007. aug. 13. hétf., 22:32
Zoo írta:
[..]

Aki szavazott, az mind a kitiltás mellett. A többiek tartózkodtak.

Ezt a szavazást, mi halandók nem ismerhetjük?

Hozzászólás 2007. aug. 13. hétf., 22:43
Hogy név szeritn utálhassanak egymást emberek?

A szavazások anonimak, bár itt más volt a helyzet ;) Szám elég? Sztem az kiadható.

BKV (Betyá-rock)

Hozzászólás 2007. aug. 14. kedd, 07:03
Zoo írta:
Hogy név szeritn utálhassanak egymást emberek?

A szavazások anonimak, bár itt más volt a helyzet ;) Szám elég? Sztem az kiadható.

végülis nem élet-halál kérdés, csak megpróbáltam hátha, elég persze, kösz

Hozzászólás 2007. aug. 14. kedd, 07:13
Nos, Con-verse hozzászólása utáni fél órán belül volt 3 tiltással egyetértő admin/mod.

Hupper

Hozzászólás 2007. aug. 14. kedd, 08:44
Elnézést! CSAK kizárólag technikai jelleggel kérdem! Ha valaki ki van tiltva, most pl. Karaj, akkor a TC chatben, hogyan lehet jelen?

BKV (Betyá-rock)

Hozzászólás 2007. aug. 14. kedd, 08:49
Zoo írta:
Nos, Con-verse hozzászólása utáni fél órán belül volt 3 tiltással egyetértő admin/mod.

ok, összesen hányan vannak ilyen titulussal?, meg említettél valami tartózkodást is, ők hányan voltak?

Hozzászólás 2007. aug. 14. kedd, 09:00
Stevy írta:
Elnézést! CSAK kizárólag technikai jelleggel kérdem! Ha valaki ki van tiltva, most pl. Karaj, akkor a TC chatben, hogyan lehet jelen?

Az független a fórumtól - sajnos :lol:

Hozzászólás 2007. aug. 14. kedd, 09:08
karway írta:
[..]

ok, összesen hányan vannak ilyen titulussal?, meg említettél valami tartózkodást is, ők hányan voltak?

Vannak páran, nem tudom mennyien.
Azt vettem tartózkodásnak, aki jelen volt, olvasta is minden vszinűség szerint, de nem mondott konkrét igent/nemet. Ez talán megint 3. De nem tenném rá a nyakam.

Javaslom, próbáljuk meg magunkban lecsendesíteni a dolgokat, s visszaáll a 'rend'. A chatről attól még más lesz a vélemény, ill a megközelítésünk.
Chateljen aki akar, de mi megpróbálunk itt támogatást nyújtani, mindekinek. Nem azért mert a fórum valami kizárólagos központ, hanem mert itt lehet normálisan feltenni kérdést, és normálisan kifejteni, elmagyarázni a választ is.
És elég egyszer, mert ott lesz mmnidig, mindenki szeme előtt.

Ha észrevetted, van TC, TH, E2C3, Egyebek kategória, és regisztráció nélkül is lehet már benne kérdezni, olvasni, akár válaszolni.
Hogy ne kelljen ide is regelnie annak, aki nem akar.
Remélem érthető a cél. Kérlek témogass ebben minket.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zoo 2007. aug. 14. kedd, 09:09-kor.

Moderátor, ABCS

Hozzászólás 2007. aug. 14. kedd, 09:09
karway írta:
[..]

ok, összesen hányan vannak ilyen titulussal?

Ez egy lényegében megválaszolhatatlan kérdés. Van ugye a moderátor csoport és a Fejlesztők csoport, akiknek csak egyes területekre korlátozott moderálási joga van. Hogy kik tartoznak ide, azt megnézheted a fórum Csoportok menüje alatt. Meg van néhány site admin, aki vagy tagja valamelyik csoportnak, vagy nem. Aztán hogy közülük ki mikor járt itt utoljára, azt én sem látom sehol. Az utolsó hozzászólásokat viszont te is meg tudod nézni, fjani-é pl. július 31-i, cidalain is szabin van 1 hete, stb, stb, stb.

BKV (Betyá-rock)

Hozzászólás 2007. aug. 14. kedd, 10:05
Zoo írta:
[..]

Vannak páran, nem tudom mennyien.
Azt vettem tartózkodásnak, aki jelen volt, olvasta is minden vszinűség szerint, de nem mondott konkrét igent/nemet. Ez talán megint 3. De nem tenném rá a nyakam.

Javaslom, próbáljuk meg magunkban lecsendesíteni a dolgokat, s visszaáll a 'rend'. A chatről attól még más lesz a vélemény, ill a megközelítésünk.
Chateljen aki akar, de mi megpróbálunk itt támogatást nyújtani, mindekinek. Nem azért mert a fórum valami kizárólagos központ, hanem mert itt lehet normálisan feltenni kérdést, és normálisan kifejteni, elmagyarázni a választ is.
És elég egyszer, mert ott lesz mmnidig, mindenki szeme előtt.

Ha észrevetted, van TC, TH, E2C3, Egyebek kategória, és regisztráció nélkül is lehet már benne kérdezni, olvasni, akár válaszolni.
Hogy ne kelljen ide is regelnie annak, aki nem akar.
Remélem érthető a cél. Kérlek témogass ebben minket.

Zoo, amiket itt leírtál a legeslegmesszebbmenőkig, (nehéz szó, vagy harmadjára sikerült begépelni :) ) csak támogatni tudom!!

De azt azért sajnálattal veszem még tudomásul, hogy azt az apróságot figyelmen kívül hagyod, hogy alapjában nekem is ez volt a véleményem, a csetet egy gyülekezőtérnek képzeltem, ha már a klikkerprogi nyújtja az azt feltelepítőnek, és akik régebbóta ott vannak egy idő után élő/szép szóval eligazítják az emberkéinket kit-kit a megoldásában leginkább segítő helyre, akiknek pár szavas segítség elég megkaphassa itt (cseten), akinek ennél bővebb szükséges őket pedig a fórumra...stb.
Na ezt az egyenes nyílt beszédet vártam volna, én legalábbis személy szerint!

BKV (Betyá-rock)

Hozzászólás 2007. aug. 14. kedd, 10:09
Danella írta:
[..]

Ez egy lényegében megválaszolhatatlan kérdés. Van ugye a moderátor csoport és a Fejlesztők csoport, akiknek csak egyes területekre korlátozott moderálási joga van. Hogy kik tartoznak ide, azt megnézheted a fórum Csoportok menüje alatt. Meg van néhány site admin, aki vagy tagja valamelyik csoportnak, vagy nem. Aztán hogy közülük ki mikor járt itt utoljára, azt én sem látom sehol. Az utolsó hozzászólásokat viszont te is meg tudod nézni, fjani-é pl. július 31-i, cidalain is szabin van 1 hete, stb, stb, stb.

Annyira nem is lényeges, csupán nagyjából lettem volna kiváncsi az arányokra.
Bocsi, hogy neked is a régi hq-t emlegetem, de úgy emlékszem még te csináltál ott olyan topicot, hogy moderátori indoklások...nahh mindegy, tényleg ne rágódjunk már ezen, kár hogy megtörtént. :(

Moderátor, ABCS

Hozzászólás 2007. aug. 14. kedd, 10:30
karway írta:
[..]
Bocsi, hogy neked is a régi hq-t emlegetem, de úgy emlékszem még te csináltál ott olyan topicot, hogy moderátori indoklások...nahh mindegy, tényleg ne rágódjunk már ezen, kár hogy megtörtént. :(

Az ilyesmiknek a helye itt is megvan, de tegnap nem moderátori kitiltás történt. Ezért írta ben Con a kérésemre a Fórumlakókba, hogy mi volt.

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 16 hozzászólás ]